Главная > О компании

Наша компанія - «MAVI cosmetic industrial» - працює на косметичному ринку України вже 20 років. За цей час побудована потужна національна дистрибуційна мережа по просуванню продукції наших партнерів у всі сегменти роздрібної, оптової і мережевої торгівлі.

Крім того, наша компанія володіє власним автопарком з 5 вантажних автомобілів, якими здійснює як доставку продукції по всій країні, так і міжнародні перевезення. Зокрема, ми самі доставляємо з різних країн Європи в Україну продукцію наших партнерів і продукцію наших власних торгових марок, виготовлених за контрактом у форматі «privat lable». Наша компанія - член Асоціації Міжнародних Перевізників.

Штат головного підприємства налічує 30 чол. Решта більш ніж 400 чоловік - співробітники наших оптових партнерів-дистриб'юторів. Всі ці люди безпосередньо беруть участь у процесі розподілу продукції наших партнерів і наших власних торгових марок між кінцевими споживачами - рядовим населенням України.

На даний момент нашу продукцію і продукцію наших партнерів на території країни просуває 184 торгових представника, якими керує 36 супервайзерів та 29 керівників торгових відділів.

У щорічному міжнародному економічному рейтингу «Ліга Кращих» за підсумками 2012 наша компанія знаходиться на 12 місці серед профільних національних компаній за критерієм оцінки оборотних активів, і на 35 місці у зведеному рейтингу за сумою чотирьох критеріїв - з більш, ніж 500 профільних компаній.

На території України ми є ексклюзивним представником болгарського холдингу «STS Cosmetics» - ТМ «Aquarelle» (освітлювачі, окиснювачі, маски для волосся, серія професійних фарб для волосся; засоби по догляду за порожниною рота; дитяча косметика), «Lady in Color» (серія фарб для волосся і засобів для хімічної завивки), «Compass» (чоловіча косметика), «F» (обширна кремова серія по догляду за шкірою), «Men's Cult» (чоловіча косметика), «Python» (догляд за взуттям), « Mega Мint »(засоби по догляду за порожниною рота),« HAZZART »,« Сardinal »(косметичні набори для чоловіків преміум класу),« Happy Boy & Happy Girl »,« EMOTO »(дитяча косметика),« Achro Factor »( відбілююча кремова серія), «Rose Rio» (жіноча парфумована косметика). Крім того, активно розвиваємо власні торгові марки - «Freshness» (ватяна косметична продукція, вологі серветки, губки і мочалки категорії house hold), «Argo Neo» (чоловіча косметика), «SMART» (засоби по догляду за порожниною рота).

Сертификаты


Следите за нами И первыми узнавайте про уникальные предложения